Aktualności

Mitasu Oil. Z najlepszymi na pokładzie.

 W naszej ofercie pojawiły się właśnie doskonałej jakości produkty firmy Mitasu Oil. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marki Mitasu w Mińsku Mazowieckim, w ciągłej sprzedaży mamy pełny asortyment produktów tej marki. Wszystkie produkty MITASU charakteryzują się wysoką jakością. Logo „wsparcie dla wszystkich samochodów na całym świecie” umieszczone na opakowaniu podkreśla skuteczność produktu w krajach o niższych standardach serwisowych.

Doświadczenie w produkcji olejów, płynów i smarów samochodowych i współpraca z globalnymi korporacjami takimi jak Lubrizol, Infineum, Afton,  ExxonMobil, Chevron pozwoliła MIASU OIL CORPORATION na stworzenie szerokiej gamy produktów, które zarówno są zgodne jak i przekraczają jakościowe standardy OEM, oferują najwyższą jakość.

Zatem dla autoryzowanych stacji obsługi LLC Subaru Motor Almaty (Kazachstan) to nie był przypadek, ale świadoma decyzja, żeby używać produktów MITASU w usługach pogwarancyjnych produktów.

Jakość produktów MITASU jest poświadczona przez międzynarodowe koncerny samochodowe takie jak MERCEDES-BENZ, BMW, VW, VOLVO, CUMMINS i inne. Informacje te są dostępne na stronach internetowych tych koncernów jak i na stronie Amerykańskiego Instytutu Nafty API: http://eolcs.api.org

MITASU OIL CORPORATION specjalizuje się w produkcji olejów i płynów eksploatacyjnych do samochodów zapewniając najwyższą jakość.

 

 

 

 

CARSS Mińsk Mazowiecki - Warsztat samochodowy, auto serwis, sklep motoryzacyjny